O FIRMIE

Za początek naszej działalności programistycznej można uznać rok 1998, kiedy to na łamach już nieistniejącego magazynu PC Kurier pojawiła się wzmianka na temat działającego na platformie Windows 3.11 programu HTMLowiec 2. Były to czasy kiedy prędkość Internetu użytkownika domowego liczona była w kilobitach :), a oprogramowanie z sukcesem rozprowadzane było za pomocą dołączanych do branżowej prasy płyt CD.

Pierwsze nasze projekty to oprogramowanie skierowane do użytkownika indywidualnego. Okienkowe aplikacje ułatwiające codzienną pracę. Nasze aplikacje spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem przez użytkowników komputerów z systemami Windows. Część z nich dotarła nawet do anglojęzycznych użytkowników Internetu, a nawet doczekała się pochlebnych recenzji w prasie i na startującyh wtedy portalach. Wciąż posiadamy ogromny zbiór pocztówek z całego świata otrzymanych od użytkowników naszych programów na licencji Postcardware.

Był to równiez czasy kiedy zaczeliśmy się zajmować technologiami telekomunikacyjnymi. Sieciami LAN i WAN, zagadnieniami routingu, bezpieczeństwa sieciowego. Stąd też rozpoczęcie prac nad oprogramowaniem dla systemów Linux. Pierwsze aplikacje WEB'owe, systemy klient-serwer. Autorskie rozwiązania przeznaczone dla dostawców usług internetowych, które funkcjonują do dziś.

Kiedy światło dzienne ujrzał pierwszy .Net Framework, nasz świat programistyczny się zmienił. Pierwsze projekty w tej technologii dla DUŻYCH graczy. ASP.Net, WebServices. Później już poszło z górki :).

Jak dotąd mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma firmami z sektora IT co umożliwiło nam pozyskanie wiedzy niezbędnej do realizacji zarówno mniejszych jak i dużych projektów przy zachowaniu autorskich i nowoczesnych rozwiązań.

Nasze dotychczasowo zrealizowane projekty pozwalają nam czuć się pewnie w tym co robimy. Natomiast fakt, iż robimy to z przyjemnością zapewnia wysoką jakość naszych prac. Z dumą twierdzimy, iż świadczymy usługi programistyczne na wysokim poziomie, a fakt, iż jesteśmy małą firmą z dużym potencjałem pozwala nam zaoferować krótkie terminy realizacji i przystępne ceny.

W swoim dorobku mamy udane realizacje dla przedsiębiorstw z branży bankowej, FMCG, IT oraz dla jednej z największych agencji badawczych w Polsce. Z naszych rozwiązań dziennie korzystają setki osób, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Naszą misją jest stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, poszukiwanie coraz to nowych rozwiązań z dziedzin przez nas obsługiwanych, a co za tym idzie bardziej efektywne zaspokojenie potrzeb coraz to większej rzeszy społeczeństwa informacyjnego.

O FIRMIE